30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatı

30000 EURO TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI FİYATI

Seyahatte taşıdığımız malların güvenlinden daha önemli olan can sağlığımızın güvenliğidir. Seyahatlerin tadını kaçıran, keyif aldırtmayan bu düşünceden seyahat sağlık sigortaları ile kolayca kurtulabilmekteyiz. Fakat bu sigortalar ne kadara kadar tedavileri karşılamaktadır? Kaç lira karşılığında alınabilir? 30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatı ne kadardır?

Tabi ki başımıza gelmesi muhtemel her türlü kazada, en iyi tedaviyi ve en uygun fiyatla bu tedaviye ulaşmayı hepimiz istemekteyiz. Seyahatler her zaman düşündüğümüz gibi güvenli olamayabiliyor malumunuz. Bu durumda sigorta şirketleri, kazanın büyüklüğüne göre daha büyük bi poliçe ile size daha iyi bir hizmet verirken, sigorta bedelini de arttırıyor. Ayrıca sürenin uzaması ve ne kadar sürelik bir poliçe istediğiniz de fiyata dâhil. Bu durumda 30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatı 1 ile 7 günlük bir süre boyunca bu fiyatta bi teminat istiyorsanız 8 Euro, 8 ile 15 gün arası istiyorsanız 10 Euro, 1 aylık (süre boyu 31 gün) bi teminat istiyorsanız 18 Euro, 2 aylık (süre boyu 31 gün) bi teminat istiyorsanız 25 Euro, 3 aylık (süre boyu 62 gün) bir teminat için 30 Euro, 6 aylık (seyahat başına 6 hafta) bir teminat için 40 Euro ve son olarak Yıllık (seyahat başına 6 hafta) 30.000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatı 60 Euro'ya kadar bir ürün yelpazesi oluşuyor.

Fiyatlar yapılacak seyahate ve süresince sağlıksal olarak her türlü sorunla karşılaşılabilecek olmasına denk olarak gayet cüzi duruyor. Ayrıca seyahatin bedeli ve bu süre boyunca hayati gayeler gütmek istemiyorsanız tabi ki hiçbir şey bu fiyatlar. Sizi hastane, muayene, ameliyat ve ölüm durumunda defin ve gömüleceğiniz ülke/şehir'e kadar yollama gibi her türlü sağlık sorununda arkanızda durulacak bir poliçeye imza attırıyor ve seyahatiniz boyunca bu imza güvencesine alıyorlar.

Seyahat her zaman eğlenceli, rahatlatıcı ve dinlendirici olmuştur. Kimse hiçbir sağlık sorunu yaşamayı istemez fakat bu durumlar başımıza her zaman gelebilir. Bu durumda en geniş  teminat ile en güzel tedaviyi almayı da herkes ister tabi ki. Bunun için size sunulan bu fiyatları gözden geçirmeden yolculuğa çıkmamayı öneririz. Sonuçta sağlığınız, geri kalan bir çok şeyden değerlidir.