Pegasus Uçak Bileti Satın Alma

                Turizm sektörünün yaz kış canlı olduğu dönemlerde yolculuklarımızı kısa sürede ve en iyi hizmetten yararlanarak yapmak isteriz. Bizleri en iyi konforlarda ve en kısa sürede istediğimiz yerlere ulaşmamızı sağlayacak taşıtlardan biri olan uçağı genelde tercih etmekteyiz. Uçak bileti alırken de en uygun fiyata uçak bileti satın almak isteriz. Hemen hemen tüm hava yollarının uçak biletlerini en uygun fiyatlarda bulabilmeniz için http://www.acilebilet.com/ sitesi bizlere yardımcı olmaktadır.  Şahinoğlu Group'un bir markası olan acilebilet sitesi istediğimiz günde bizlere hangi uçakların olduğunu görebilme imkanı sunar. Turizm sektörüne 1997 yılında başlamış olan şirket çalışkan kadrosu ve yılların getirmiş olduğu tecrübesiyle hizmetlerini kusursuz olarak sürdürmeye devam etmektedir. 2007 yılında hem iç hatta hem de dış hatta uçak bileti alanlarında hizmet vererek müşterilerin seyahat danışmanı konumuna gelmiştir.

                Pegasus Uçak BiletiSürekli değişim içerisinde olan turizm sektörlerine hızlı bir şekilde ayak uydurarak uzmanlaştığı taşımacılık alanında müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendilerine misyon olarak belirlemiş bir şirkettir. Seyahatleriniz için çözüm odaklı kaliteli yardım alabileceğiniz sitede Pegasus uçak bileti, Anadolu jet, sunExpress, Türk hava yolları, AtlasGlobal, Onurair gibi havayollarının gidiş dönüş bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

                Site üzerinden Pegasus uçak bileti almak istiyorsanız bir kaç noktaya dikkat etmelisiniz. Bayramlarda uygun fiyata uçmak isterseniz erken rezervasyon yaptırmalısınız. Pegasus uçak bileti acilebilet web sayfasından alırsanız belli bir miktar indirim uygulanmaktadır. Yaz aylarında turizmin çok fazla hareketlendiği zamanlarda uçak biletleri pahalı olmaktadır. Bu yüzden gidiş ve dönüşü beraber almanız önerilir. Elektronik ortamdan uçak bileti alınmaya başladığından beri havaalanına sadece kimlikle gitmek yeterli olmaktadır.

                Ailece uçak bileti alındığında aynı soy isimli kişilere indirim uygulanmaktadır. 12 ve 24 yaş aralığındaki gençlere %20'lik bir indirim uygulanmaktadır. Gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinizde 15 TL veya 30 TL arasında bir indirim kazanırsınız. Herhangi bir engeli bulunan yolcularımıza ve ona refakat eden kişiye özel indirim uygulaması vardır. Uçak bileti aldığınız firmaların öncelikle IATA belgelerinin olup olmadığını kontrol etmenizde fayda olacaktır. Biletiniz promosyonlu olduğu zaman iptal ettiremez ve değiştiremezsiniz. Uçak biletinizi kontrol ettiğiniz takdirde ödemiş olduğunuz vergileri ve diğer ücretleri görebilirsiniz. Biletinizin üzerinde uçuş kuralarına da erişebilirsiniz. Uçak biletiniz üzerindeki bilgilerinizle kimlik bilgilerinizin aynı olması gerekmektedir.

Kütahya İstanbul Uçak Bileti satın almak için tıklayın.

                Biletinizde hem gideceğiniz şehrin adı hem de 3 harfli kısaltma yapılmış kodu bulunmaktadır. Uçak biletinizi 444 11 13 müşteri temsilciliği hattımızdan da temin edebilirsiniz. Uçak biletinizi farklı şekillerde de düzenletebilirsiniz yani Ankara İstanbul gidiş Antalya İzmir dönüş gibi. Askerler uçak bileti aldıkları zaman indirim uygulanmaktadır. Yurtdışı seyahatleriniz için alacağınız biletlerinizde vize işlemleri içinde acenteden destek alabilirsiniz. Acenteden aldığınız bilete 24 saat kala checkinn işlemini yaptırabilirsiniz. Yurtdışı seyahatlerinizde uçuşa 24 saat kala koltuk rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Alan yada gideceğiniz yer arasında vip transferden yararlanabilirsiniz.

                Uçuşa 24 saat kala aynı sınıfta yer olması durumunda yer değişikliğini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Acilebilet.com sitesinden yapılan kredi kartlı ödemelerde yolcu ve kredi kartı sahibi farklı kişiler olduğu takdirde kredi kartı sahibinin alana gidip kart ibrazı yapması gerekmez. Acenteden alınan uçak bileti fatura olarak da kullanılabilmektedir. Uçak biletinizi alım işlemi yaparken bir gün sonra veya bir gün öncesi alternatif uçuşlara ulaşabilir size göre en uygun uçuşu seçebilirsiniz. Gideceğiniz şehre hava alanı yoksa temsilcilerden yakın şehirlerde bulunan havalimanları hakkında sizleri bilgilendirir. Yurtdışına alacağınız biletlerde aktarmalı biletler genellikle daha uygun fiyatta olmaktadır. Uçak biletinizi mail ya da mesaj olarak kontrol amaçlı tarafınıza gönderebiliriz.

Pegasus uçak bileti satın al adlı makalemizi okumak için tıklayın.

Etiketler :
Pegasus uçak bileti