Tek Yön
Gidiş Dönüş
   • Yetişkin
   • Yaşlı
   • Öğrenci
   • Çocuk
   • Bebek
   • Havayolu
   • Havayolu
   • Sınıflar
   • Sınıflar
   • Direkt/Aktarmalı
   Bangkok Uçak Bileti


   Bangkok uçak bileti
    
    Bangkok Uçak Bileti
    
   Tayland’ın başkenti olan Bangkok turistik mekânları, alışveriş seçenekleri ve eşsiz tatları ile sizi daima mutlu edecek alternatifler sunar. Türkiye saatinden 5 saat ileride olan şehir ülkenin en büyük ilidir. Güneydoğu Asya’daki en hızlı gelişen ve ekonomik açıdan en hareketli şehirlerden biri olan Bangkok aynı zamanda en kozmopolit bölgedir. 6,5 milyonluk nüfusu ile görülmesi gereken turistik ve dini mekânları ile ziyaretçilerini büyüler. Bangkok uçak bileti rezervasyonu yaptırarak bu mistik tura hazırlanabilirsiniz. Şehirde bulunan 400 tapınak gezi programlarının içeriklerinin çoğunu oluşturur. Budha heykelleri, tapınak ve kraliyet yapıları turistik geziler için vazgeçilemeyecek adresler arasında sayılır.
    
   Her gün direk 2 uçuş ile İstanbul Atatürk Havalimanından Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına 9 saatlik uçuş ile varabilirsiniz. Şehir 25 km uzağında olan merkeze raylı sistem, taksi, şoförlü ara. Ve halk otobüsleri ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bangkok’ta yer alan yüzlerce Budist tapınağı, en önemli kültür temsilcisidir. Tayland’ın ülke geneline yayılmış ve dünyaca ünlü zengin bir dans kültürü bulunmaktadır. Yıl boyunca süren festivalleri görmek için Bangkok uçak bileti alarak sergilenen dansları izleyerek kültüre ortak olabilirsiniz. Özellikle pirinç ile yapılan çeşitli soslar ve baharatlarla servis edilen yemekler, deniz ürünleri ile zenginleştirilerek sokaklarda satılır. Şehir vejetaryen ziyaretçiler için de farklı seçenekler sunar.
    
   Şehirde bulunan sokak pazarları ve açık hava pazarları inanılmaz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Şehrin 100 km uzağında kurulan yüzen Pazar olarak bilinen Damnoen Saduak mutlaka görülmesi gerekenler listesinde ilk sırada yer alır. Bu pazara dileyenler sürat teknesi ile de ulaşabilir. Mücevher, Tay ipeği, kişiye özel dikilen kıyafetler, elektronik eşyalar ve geleneksel Tay aksesuarları ve el sanatı ürünleri alışveriş yapmak ve Bangkok uçak bileti ile yapılan geziden dönerken hediye seçmek isteyenlerin tercihlerini belirleyen ürünlerdir. Turistler için çok sayıda konaklama seçeneği bulunmasına rağmen, Khao San Road bölgesinde sırt çantalı gezginler için ucuz konaklama seçenekleri de bulunmaktadır. Eylül ve Ekim ayları yağış oranının en yüksek olduğu dönemlerdir. Yılın her dönemi için uygun sıcaklıklar sunan Bangkok’u dilediğiniz zaman görebilirsiniz.