Tek Yön
Gidiş Dönüş
   • Yetişkin
   • Yaşlı
   • Öğrenci
   • Çocuk
   • Bebek
   • Havayolu
   • Havayolu
   • Sınıflar
   • Sınıflar
   • Direkt/Aktarmalı
   Belgrad Uçak Bileti


   Belgrad uçak bileti
    
   Belgrad Uçak Bileti
    
   Sırbistan’ın başkenti Belgrad, vizesiz giriş uygulaması sebebiyle son yıllarda sayısı artan Türk turistleri mutlu eden harika bir şehirdir. Sadece 1 saat 45 dakika gibi kısa bir sürede gidilebilecek Belgrad’a her gün 3 farklı sefer yapılmaktadır. Belgrad uçak bileti rezervasyonunuzu erken tarihlerde yaparak ekonomik fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bahar ve yaz ayları için harika bir seçenek oluşturan Belgrad gezisi sizi derinden etkileyecek mekânlara sahiptir. 
    
   Ülkeye girerken otel rezervasyonunuzu ve dönüş biletinizi gören görevliler herhangi bir sorun çıkartmadan sizi misafir eder. Nikola Tesla Havalimanı şehre sadece 13 km uzaklıktadır. Havalimanı şehir merkezi arasındaki ulaşım taksi, otobüs, minibüs ve gün boyu devam eden shuttle servislerle sağlanabilir. Ekonomik konaklama fiyatları sayesinde şehir merkezinde kalabilir ve dilediğiniz yere buradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Balkan şehirleri arasında en gelişmişi olan Belgrad, tarihi yapıları ile dikkat çeker. Belgrad uçak bileti alarak yapacağınız gezide Kale Meydanı, Meclis Binası, Eski ve Yeni Saray, Taş Meydan, Nikola Tesla Müzesi, Strahinjica Meydanı ve Skardarlija Caddesi mutlaka görmeniz gereken adresler arasında üst sıralarda yer alır. 2 numaralı tramvaya binerek şehrin tarihi bölgelerinden geçen hat ile kısa bir şehir turu atabilirsiniz. Şehir Tuna ve Sava nehirlerinin kesiştiği yerde kurulmuş. Zemun bölgesi özellikle turistlerin uğrak yerleri arasındadır. Nehir kıyısına kurulu bu turistik bölge balık restoranları ile ünlüdür. 
    
   Özellikle domuz etinin çok tüketildiği şehirde hemen her yemekte et bulunur. Mutfak olarak çok zengin seçenekler sunamayan Belgrad, sıcak ve soğuk sandviçler yapan pastaneleri ünlü denebilir. Gece hayatı ile diğer Avrupa şehirlerini geride bırakan Belgrad gece kulüpleri ile ünlüdür. Belgrad uçak bileti ile gönlünüzce bir tatil yapabilirsiniz. Geniş cadde ve sokaklarda yorulana kadar yürümek Belgrad turunun olmazsa olmazları arasında yer alır. Alışveriş esnasında pazarlık yapmak, Sırp müziklerinin çalındığı publara gitmek ve vintage ürünler satan dükkânlar uğramak mutlaka yapılması gereken aktivitelerdir. Gitar, dans, şarap ve yaz festivalleri ile ünlü olan şehre bu tarihlerde giderek sabahlara kadar yapılan eğlencelere ve sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz.